Jesteś na: IntraCon / Aktualności / Rozwój marki / Wsparcie administracyjne lub konsultingowe firm, czy warto?

Wsparcie administracyjne lub konsultingowe firm, czy warto?

Wsparcie administracyjne i konsultingowe przyda się w każdej firmie. Wsparcie administracyjne strony internetowej polega na tym, że wprowadzamy zaproponowane przez Ciebie zmiany na stronie i błyskawicznie ratujemy w razie jakiejś awarii. Sprawujemy nadzór nad poprawnością funkcjonowania witryny i nad działaniem systemu InCMS lub innego systemu CMS.

Usuwamy również wszelkie awarie związane z ich funkcjonowaniem. W skład tej usługi wchodzi też opiniowanie zaprezentowanych pomysłów rozwojowych.

Poinformujemy Cię, ile czasu zajmie ich wprowadzenie. Ze specjalnie wyznaczonym do tego specjalistą możesz się kontaktować przez e-mail lub telefonicznie.

A co ze wsparciem konsultingowym?

Realizujemy również usługi doradcze. Pomagamy na początkowym etapie działania firmy później podczas jej rozwoju. Oferujemy wsparcie e-marketingowe. W ramach tej usługi będziesz mógł skontaktować się z ekspertem zewnętrznym przez telefon, za pomocą poczty elektronicznej lub osobiście.

Udzielamy wsparcia w następujących zakresach: marketing internetowy, technologie i rozwiązania webowe, rozwój, budowa wizerunku oraz zasięgu Twojej marki lub znaku towarowego w internecie.

Usługi konsultingowe realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00- 16:00. Za dopłatą i po wcześniejszym poinformowaniu nas o tym, jest również możliwy kontakt z nami poza tymi wyznaczonymi godzinami pracy, na przykład w nocy albo w weekendy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma jest niepowtarzalna i wymaga innych rozwiązań.

Pomogliśmy już w rozwoju wielu biznesów, możemy pomóc również Tobie!