Jesteś na: IntraCon / Realizacje / Specol

Specol

sesja fotograficzna, projekt strony internetowej

Specol to firma zajmująca się produkowaniem profesjonalnych środków smarnych. Na rynku jest obecna od 2002 roku. Ich produkty docierają do Klientów w Polsce i w Europie. Naszym zadaniem było przeprowadzenie sesji fotograficznej i stworzenie profesjonalnej strony internetowej.

Na stronie głównej umieściliśmy następujące zakładki: Produkty, Dobierz produkt, Gdzie kupić, Baza wiedzy, Galeria/ Aktualności, Kontakt, Badania i rozwój. Wszystko to sprawia, że poruszanie się po stronie internetowej i znalezienie wszystkich niezbędnych informacji jest bardzo proste i szybkie.
W zakładce Firma opisaliśmy najważniejsze zalety naszego Klienta, czyli firmy Specol. Można do nich zaliczyć: bardzo duży wybór produktów, doświadczenie, wysoką jakość i indywidualne podejście do Klienta. Wspomnieliśmy również o otrzymanych przez tę firmę nagrodach.

W zakładce produkty zostały bardzo szczegółowo opisane wszystkie dostępne w ofercie naszego Klienta: oleje, smary, płyny eksploatacyjne i autokosmetyki. Dzięki temu, że wszystkie produkty zostały odpowiednio posegregowane, a przejście do ich szczegółowego opisu następuje przez kliknięcie w szukany produkt.
Na stronie internetowej naszego Klienta umieściliśmy również zakładkę, która umożliwia szybki dobór odpowiedniego produktu. Wystarczy tylko wybrać kategorie, aby uzyskać potrzebne informacje.
Zawsze dbamy o to, aby tworzone strony internetowe były przyjazne dla użytkowników, a zamieszczone na nich treści zgodne z zasadami SEO.

Przeprowadzoną przez nas sesję fotograficzną, można zobaczyć w zakładce Galeria.