Jesteś na: IntraCon / Realizacje / Sezamkowo

Sezamkowo

opracowanie sezamka, logo, strona internetowa

Sezamkowo to przedszkole publiczne. Tworzony przez nas projekt strony internetowej musiał, więc być kolorowy i wesoły. Dodatkowo naszym zadaniem było stworzenie logo przedszkola i grafiki Sezamka. Efekty naszej pracy możesz zobaczyć obok.
Opracowana przez nas strona internetowa ma bajkowy klimat. Poruszanie się po niej jest naprawdę bardzo proste. Na stronie www umieściliśmy następujące zakładki: Komunikaty, Nasze Przedszkole, Nasze Zajęcia, Dla Dzieci, Nasza Galeria, Kontakt i Dla Rodziców. Każda zakładka to kolorowa karteczka przypięta zabawnym spinaczem. W dodatku na stronie umieściliśmy prostą wyszukiwarkę przedszkoli.
Przykładowo w zakładce Nasze zajęcia, można znaleźć informacje o planie dnia, zajęciach dodatkowych, czy czasie wolnym.

Zadbaliśmy o to, aby strona Sezamkowo nie tylko robiła wrażenie pod względem wizualnym, ale również, żeby dostępne na niej informacje były użyteczne dla użytkownika. Dzięki temu każdy rodzic szukający wybranych informacji, związanych ze swoją pociechą, szybko znajdzie to czego potrzebuje.

Współpraca przy tym projekcie przebiegała bardzo sprawnie, mimo że mieliśmy dużo pracy, bo zajmowaliśmy się jeszcze logo i wspomnianym wcześniej Sezamkiem. Opracowane przez nas logo składa się z kolorowych literek i słoneczka, które szybko zapada w pamięć. Natomiast Sezamek to uśmiechnięty ludzik, który zachęca do przejrzenia oferty tego przedszkola.

Opracowana przez nas strona internetowa przypadła do gustu Klientowi.

Może nasz kolejny projekt będzie dla Ciebie?