Jesteś na: IntraCon / Realizacje / PWP Katowice

PWP Katowice

strona internetowa, baner reklamowy

PWP Katowice to firma zajmująca się produkcją nowoczesnych urządzeń do oczyszczalni ścieków. Na stronie głównej umieściliśmy podstawowe informacje o spółce, aktualności oraz cztery grafiki dotyczące poszczególnych elementów oferty, takich jak: oczyszczanie mechaniczne wody i ścieków, obróbka osadów, klimatyzacja i wentylacja, konstrukcje stalowe. Dzięki temu każdy użytkownik bardzo szybko może znaleźć interesujące go produkty lub usługi.

Na górze strony internetowej znajdują się również zakładki: Serwis techniczny, Kontakt i Realizacje. Z zakładki Serwis techniczny można się dowiedzieć, że firma PWP Katowice zajmuje się również: przeglądem i konserwacją urządzeń PWP Katowice oraz innych producentów, gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi naprawami serwisowymi, oraz oferuje części zamienne i materiały eksploatacyjne. Wszystkie te usługi zostały szczegółowo wyliczone, aby każdy Klient PWP Katowice mógł szybko zorientować się, na jaką pomoc może liczyć.

Natomiast w zakładce Realizacje umieściliśmy szczegółowe zdjęcia wykonanych prac razem z opisami. Realizacje zostały podzielone na działy:

  • oczyszczalnie ścieków,
  • stacje uzdatniania wody,
  • urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja.

Jeżeli chodzi o projekt graficzny strony internetowej, to został on utrzymany w bardzo minimalistycznej biało- niebieskiej kolorystyce. Zamieszczone na stronie PWP Katowice treści zostały napisane zgodnie z zasadami SEO. Odpowiednio wypozycjonowana strona internetowa daje gwarancję większej ilości odwiedzających.

Stworzona przez nas strona bardzo spodobała się Klientowi i spełniła jego oczekiwania na dzień odbioru.