Jesteś na: IntraCon / Realizacje / Media Consulting Wnuk

Media Consulting Wnuk

strona internetowa

Zgłosiła się do nas również firma Wnuk Consulting. Jest to firma, która od 7 lat buduje oraz realizuje strategie komunikacyjne dla swoich Klientów. Współpracowała z osobami między innymi z branży deweloperskiej, medycznej, edukacyjnej, oraz finansowej. Swoje działania opiera na sile opowieści.

Naszym zadaniem było stworzenie dla niej strony internetowej. Wiedzieliśmy, że projekt musi być przejrzysty, spójny i nowoczesny, bo branża, w której działa nasz Klient jest mało znana. Strona internetowa miała przede wszystkim ,,trafiać” do Klientów.
Cała strona internetowa jest złożona jedynie z pięciu zakładek. W pierwszej zakładce, czyli ,,Info” umieściliśmy bardzo krótką informację o działalności firmy, o przyznanych jej nagrodach oraz o ochronie danych osobowych.
Natomiast w zakładce ,,Oferta” przyszli Klienci firmy Wnuk Consulting, mogą znaleźć dużo więcej szczegółowych wiadomości. Na przykład, że firma podejmuje działania w takich obszarach jak: content marketing, social media, aplikacje oraz strony www. Jeżeli chodzi o rozwój działalności, to Wnuk Consulting proponuje usługi w zakresie: public relations, public affairs, zarządzania sytuacją kryzysową, społecznej odpowiedzialności biznesu, lobbingu oraz eventów.

W zakładce ,,Klienci” zamieściliśmy listę firm, z którymi współpracował nasz klient, z krótkimi opisami podjętych dla nich działań. Zadbaliśmy również o to, żeby opracowana przez nas strona była przyjazna dla użytkowników i żeby łatwo było ją znaleźć, dzięki odpowiedniemu wypozycjonowaniu.