Jesteś na: IntraCon / Realizacje / Kancelaria Radcy Prawnego – Marta Klein

Kancelaria Radcy Prawnego - Marta Klein

strona internetowa dla radcy prawnego, logo firmy

Stworzona przez nas strona internetowa dla Kancelarii Radcy Prawnego Marty Klein charakteryzuje się oryginalną i nowoczesną szatą graficzną. Strona jest utrzymana w stonowanej kolorystyce, która nie odciąga uwagi przeglądających osób, od zamieszczonych na niej treści. Strona internetowa jest bardzo przejrzysta, a poruszanie się po niej intuicyjne. Opracowaliśmy również logo dla Kancelarii Radcy Prawnego Marty Klein. Użytkownicy łatwo mogą znaleźć interesującą ich gałąź prawa lub informacje o kancelarii. Natomiast jeżeli chodzi o stronę techniczną, to zadbaliśmy o to, aby strona internetowa była przyjazna dla wyszukiwarek. Zoptymalizowaliśmy treści na stronie oraz wprowadziliśmy niezbędne zmiany w kodzie źródłowym. Dzięki temu przyszli Klienci Kancelarii Radcy Prawnego Marty Klein, szybko tafią na jej stronę, a co za tym idzie, jest większe prawdopodobieństwo skorzystania z jej usług.

Strona internetowa została stworzona w oparciu o system WordPress, który zapewnia szybkie wdrożenie oraz łatwość obsługi.
Opracowana przez nas strona internetowa została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Przy każdym projekcie przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, aby dopasować projekt strony do branży, w której działa nasz Klient oraz oczekiwań, jakie mają jego obecni oraz przyszli kontrahenci.

Przy tworzeniu tej strony bardzo duży nacisk położyliśmy na to, aby pokazać czym wyróżnia się Kancelaria Radcy Prawnego Marta Klein, jakie dziedziny prawa są jej najbliższe i na jakich zasadach można z nią współpracować. Wszystko to zaprezentowaliśmy w sposób przejrzysty i przyjazny dla użytkowników.

To spowodowało, że Klientka była bardzo zadowolona z wykonanej przez nas pracy.