Jesteś na: IntraCon / Realizacje / Four Eco

Four Eco

identyfikacja wizualna firmy, strona internetowa

Współpraca z firmą Four Eco układała się bardzo pomyślnie. Poza stworzeniem strony internetowej naszym zadaniem była identyfikacja wizualna firmy.
Four Eco zajmuje się dostarczaniem oraz produkcją urządzeń do mechanicznego oczyszczania ścieków, systemu transportu oraz gospodarki osadami i odpadami. Przy tworzeniu dla nich strony internetowej postawiliśmy na to, aby pokazać, że jest to firma o bardzo szerokim wachlarzu usług. Już na stronie głównej usługi podzieliliśmy na cztery sektory, aby odwiedzający ją użytkownik od razu wiedział, gdzie szukać potrzebnych informacji. Poniżej na stronie głównej znajdują się cechy, które wyróżniają naszego Klienta, na przykład wysoka jakość usług lub wiele lat doświadczenia. W dalszej części strony głównej można znaleźć informację, w jakich gałęziach przemysłu sprawdzają się produkowane przez firmę Four Eco urządzenia. Przedstawiliśmy też ich realizacje oraz partnerów.
Na tej stronie internetowej znajdują się jeszcze następujące zakładki:

  • Firma,
  • produkty,
  • usługi,
  • partnerzy,
  • kontakt.

Pierwszą zakładkę podzieliliśmy na następujące sektory: Informacje o firmie, Realizacje, Aktualności, Kadra, Galeria, Zaprojektuj oraz Praca. Natomiast w drugiej zakładce, czyli ,,Produkty” znajdują się informacje o poszczególnych produktach, ich zastosowaniu oraz galeria produktów. Podobnie zostały potraktowane pozostałe zakładki, czyli: Usługi, Kontakt i Partnerzy.

Strona, chociaż zawiera bardzo wiele informacji, jest wyjątkowo przejrzysta, a poruszanie się po niej intuicyjne. Klient był bardzo zadowolony z wykonanej przez nas pracy.