Jesteś na: IntraCon / Realizacje / Drive for buisness

Drive for buisness

logotyp, ulotka, projekt strony

Driver For Business to kolejny nasz Klient. Opracowaliśmy dla niego: logotyp, ulotkę oraz projekt strony.
Opracowana przez nas strona internetowa swoją stylistyką nawiązuje do wyścigów samochodowych. Na stronie głównej widoczne jest zdjęcie samochodu wyścigowego. Poniżej znajduje się informacja o tym, czy zajmuje się nasz klient i logo rajdu (2014 Rajd Floty).
Poza tym na stronie znajdują się tylko cztery zakładki. Są to:

  • o Stowarzyszeniu,
  • nasze Projekty,
  • partnerzy,
  • dane adresowe.

Projekt strony internetowej jest bardzo minimalistyczny, ale jednocześnie efektowny. Czasami mniej znaczy więcej. Tak było w tym przypadku. Cała strona www utrzymana jest w kolorystyce biało- czerwonej.
Zajmowaliśmy się również wymyśleniem logo dla tego stowarzyszenia. Ostateczna nasza propozycja to granatowe koło przypominające trochę kierownicę samochodu, w nim umieszczona została czerwona cyfra 4. Na obramowaniu tego koło znajduje się hasło: ,,Drive Business” Klientowi bardzo spodobało się przedstawione przez nas logo.

W tym projekcie opracowaliśmy również ulotkę reklamującą rajd floty w 2014 roku. Klientowi zależało na tym, aby ulotka swoją treścią i wyglądem nawiązywała do najlepszych rajdów samochodowych. Tło dla ulotki stanowi mapa w beżowym kolorze. Na górze ulotki zamieściliśmy logo 2014 Ogólnopolski Rajd Floty z dwiema flagami z charakterystyczną czarno-białą szachownicą, których używa się przy starcie wyścigu.

Poniżej znajduje się krótka informacja zachęcająca do wzięcia udziału w wyścigu oraz o tym, że można pojechać każdym samochodem, bo chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.