Jesteś na: IntraCon / Realizacje / ASPERGO Kancelaria Brokerska

ASPERGO Kancelaria Brokerska

logo firmowe, strona internetowe, formularz brokerski

Współpraca z ASPERGO Kancelaria Brokerska była dla nas sporym wyzwaniem. Podjęliśmy się zaprojektowania i wdrożenia nie tylko strony internetowej, ale również logo firmowego i formularza brokerskiego.

Strona internetowa jest dość rozbudowana, ponieważ składa się z sześciu zakładek. Pierwsza zakładka to ,,O Nas”. Została ona podzielona na dwie części: Firma i Zespół. W pierwszej z nich opisaliśmy bardzo krótko oferowane przez ASPERGO Kancelaria Brokerska usługi. Opis jest połączony z grafikami, aby jeszcze lepiej to zobrazować. Pod grafikami zamieściliśmy najważniejsze cechy naszego Klienta, takie jak na przykład transparentność, wiedza, czy jakość.
Natomiast w części dotyczącej zespołu zamieściliśmy podstawowe informacje i zdjęcia członków zarządu, zespołów brokerskich w Krakowie, Tarnowie i w Chorzowie, zespołu brokerskiego od oceny ryzyka i szkód, zespół brokerskiego ubezpieczeń finansowych i działu administracji.
W zakładce ,,Dla kogo?” wymieniliśmy i szczegółowo opisaliśmy branże, w których mogą być przydatne usługi brokerskie. Są to: transport, budownictwo, produkcja, instytucje kulturalne, instytucje publiczne i samorządowe oraz mieszkalnictwo.
Kolejna zakładka to ,,Co oferujemy?” opisaliśmy w niej dokładnie, jakie działania są podejmowane wobec każdej osoby, która skorzysta z usług naszego Klienta i co go wyróżnia.

Nie zapomnieliśmy również o umieszczeniu na stronie internetowej referencji oraz danych kontaktowych. Na stronie www znajduje się również blog, na którym użytkownicy mogą znaleźć interesujące ich informacje związane z usługami brokerskimi.

Nasz Klient docenił, że przygotowana przez nas strona jest pełna informacji, a jednocześnie bardzo czytelna.