Jesteś na: IntraCon / Kontakt

Kontakt

Chcesz skorzystać z naszego doświadczenia? Potrzebujesz wsparcia projektowego lub chcesz zapytać w sprawie projektowania aplikacji, stron w internecie lub po prostu o e-marketingu? Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania po uprzednio przesłanej wiadomości lub rozmowie telefonicznej!

Wyślij zapytanie

Zapraszamy do składania zapytań, które pozwolą naszym konsultantom przygotować ofertę.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IntraCOM.pl S.C., z siedzibą w Katowicach przy ul. Jesionowej 9A, zwaną dalej Spółką, podanych przeze mnie danych osobowych w celu udzielenia mi odpowiedzi na złożone przeze mnie zapytanie, a także w celu marketingu produktów i usług Spółki. Wiem, że zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 r., poz. 2135, z późn. zm.), w przypadku złożenia przeze mnie zapytania: ● administratorem moich danych osobowych jest Spółka, ● moje dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, a także w celu marketingu produktów i usług Spółki, ● mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, ● podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych uniemożliwi udzielenie mi odpowiedzi na zapytanie, ● na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 8 wyżej wym. ustawy mam prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych w celach marketingowych.

  *pola wymagane

  Jak dojechać do IntraCON?

  Kontakt z IntraCON.pl

  Dobre pomysły nie śpią a my mamy za zadanie skonsultować je i służyć dobrą radą. Prześlij zapytanie a my się z Tobą skontaktujemy aby przedstawić najlepszą z możliwych propozycji współpracy..

  Agencja interaktywna IntraCON.pl