Jesteś na: IntraCon / Aktualności / Marketing / Czy potrzebna jest Ci TYLKO strona WWW?

Czy potrzebna jest Ci TYLKO strona WWW?

Co jest potrzebne poza stroną internetową? Wykupienie usługi hostingowej albo skorzystanie z bezpłatnej oferty to tylko jeden element, który jest potrzebny do stworzenia swojej strony www. Usługa hostingowa pozwoli Ci na postawienie Twojej strony internetowej, a Internet umożliwi Ci dotarcie do nowych klientów. Co jeszcze będzie Ci niezbędne?

Domena, czyli adres stworzonej strony internetowej

Twoja strona WWW musi mieć swój unikatowy adres. Gdy wybierzesz usługę hostingu, to możesz liczyć na to, że otrzymasz prosty adres internetowy, który będzie subdomeną domeny usługodawcy. Jednak najlepsze rozwiązanie to wykupienie oraz zarejestrowanie swojej domeny. Dzięki temu będziesz mógł konfigurować powiązania adresu sieciowego i zasobami na serwerze.

CMS– pozwoli na zarządzanie treścią

CMS to Content Management System, czyli System Zarządzania Treścią. Gdy Twoja strona internetowa posiada stałą treść, to możesz ograniczyć się tylko do opracowania jej kodu HTML w Notatniku. Gdy jednak zechcesz ją zmienić albo dodawać do niej kolejne elementy, przykładowo wpisy na blogu, to szybko zauważysz, że zmiana kodu jest pracochłonna i możesz popełnić wiele błędów, jeżeli zabierzesz się do tego samodzielnie. O wiele lepiej jest skorzystać z systemu CMS. Firma Intracon ma swój własny system InCMS, który pozwala między innymi na zarządzanie plikami graficznymi oraz multimedialnymi.

Certyfikaty SSL- gwarantują bezpieczeństwo strony

Odpowiedni certyfikat zwiększy zaufanie użytkowników do Twojej strony internetowej, zagwarantuje właściwe szyfrowanie danych. Dzięki temu transakcje pomiędzy Tobą a Twoimi klientami będą bezpieczne. Pomożemy Ci dobrać najbardziej odpowiednie usługi dla Twojej strony internetowej a nawet zaprojektujemy ją od podstaw.